Jak zlepšit zrak?


Pokud vás trápí krátkozrakost, dalekozrakost, či jiná oční vada nebo zkrátka jen pozorujete, že se váš zrak zhoršuje a toužíte s tím něco dělat přirozenou cestou, narazili jste na správný článek.

Pokud se domníváte, že se vás tato problematika netýká, nenechte se mýlit, možná se aktuálně pyšníte skvělým zrakem, ale postupem let
dochází u nás všech k presbyopii, jedná se zkrátka o zhoršení zraku v podobě ostrosti, které postihuje nás všechny už cca od 45 let. I tomu můžete ale díky správnému očnímu cvičení zabránit nebo alespoň minimalizovat.

Možná o cvičení ve spojitosti se zrakem slyšíte prvně, ale věřte, že oči si stejně jako každá jiná část našeho těla zaslouží péči. Tak například, co by se stalo se svaly, kdybyste je přestali používat (cvičit)? Ochabli by, to samé se může státi vašim očím.

Plně si uvědomuji, že oční cvičení je pro vás možná něco nového a atypického, uvědomují si to i pořadatele intenzivního víkendového kurzu v krásném přírodním prostředí, který je určen jak pro ty z vás, kteří už nějakou vadu mají například astigmatismus, tak pro ty z vás, kteří se chtějí vidět maximálně dobře a ostře i bez nepříjemnosti v podobě brýlí, které mohou celý stav ještě zhoršit, tak i dokonce pro vaše děti, které mají nějaké oční obtíže.

Na kurzu vám odborníci vše vysvětlí jak teoreticky tak i formou praktických cvičení. Abyste si nemuseli vše zapisovat, dostanete rovněž
nahrávky a cvičební pomůcky. Kurz si rovněž zakládá na individuálním přístupu a tak je určen pro omezený počet účastníků, doporučuji se tedy registrovat co možná nejdříve.

Komentáře k “Jak zlepšit zrak?”(celkem 2 )

Přidejte komentář