Klasické cigarety už se nenosí


Pokud jste aktivním kuřákem, pravděpodobně si uvědomujete zápory toho „koníčku“ lépe než kdo jiný. Existuje možnost, jak můžete kuřáky zůstat a přesto se zbavit některých negativ, jsou jimi elektronické cigarety.

Že jste zkoušeli odvykat již tisíckrát, ale nemáte dostatečně silnou vůli? Nedokážete si říct dost, přesto však vám vadí, jak si pustošíte plíce, jak to leze do peněz a jak jste po té cítit kouřem? Možná je právě elektronická cigareta to, co navždy vyřeší vaše trápení.

Nejdříve se tedy podíváme, co ty elektronické cigarety vlastně jsou. Zjednodušeně se jedná o nový trend v kouření. Mnoho lidí se domnívá, že elektronické cigarety jsou odvykací pomůckou, ale není tomu tak. Tato forma kouření, vám umožní přísun nikotinu stejně jako klasické cigarety, ale navíc si ono množství budete i moci lépe regulovat. Jak již z názvu vyplývá, u elektronické cigarety nedochází k podpalu žádné její části, vše v ní funguje díky tekuté látce e-liquid, která tvoří náplň elektronické cigarety.

Výhody elektronických cigaret

  • Díky tomu, že se elektronické cigarety nezapalují a neobsahují žádné škodlivé látky (tedy samozřejmě krom toxického nikotinu) jsou pro vaše plíce mnohem zdravější, než cigarety klasické, které obsahují například dehet.
  • Když zkousnete zdánlivě větší počáteční investici a poctivě propočítáte náklady, dojde vám, že díky elektronické cigaretě můžete ušetřit až tisíce měsíčně, je totiž finančně mnohem výhodnější.
  • V neposlední řadě je obrovskou výhodou i to, že po elektronické cigaretě nebudete ani vy, ani vaše oblečení nebo domov cítit po cigaretách! Zápach tedy nebude obtěžovat ani vás, ani vaše okolí. Ba dokonce můžete si vybrat i nějakou vůni, po které chcete, aby byla vaše elektronická cigareta cítit.

Myslím si, že elektronická cigareta je vhodnější alternativou, pro každého, kdo se nikotinu prostě nechce nebo neumí vzdát. Ostatně, proč si ničit zdraví více než je nutné?

Pokud vás tématika elektronických cigaret zaujala a toužíte získat více informací, doporučuji vám navštívit stránky Emotion.cz, na tomto webu naleznete jednak obecné informace o tomto trendu, ale i zajímavé přehledy a porovnání, kolik byste mohli díky elektronickým cigaretám ušetřit. V neposlední řadě zde nechybí ani přehledy kvalitního zboží, díky kterému se vaše kouření stane opravdovým zážitkem.

Přidejte komentář