- Zinnia - http://zinnia.cz -

Klasické cigarety už se nenosí

Pokud jste aktivním kuřákem, pravděpodobně si uvědomujete zápory toho „koníčku“ lépe než kdo jiný. Existuje možnost, jak můžete kuřáky zůstat a přesto se zbavit některých negativ, jsou jimi elektronické cigarety.

Že jste zkoušeli odvykat již tisíckrát, ale nemáte dostatečně silnou vůli? Nedokážete si říct dost, přesto však vám vadí, jak si pustošíte plíce, jak to leze do peněz a jak jste po té cítit kouřem? Možná je právě elektronická cigareta [1] to, co navždy vyřeší vaše trápení.

Nejdříve se tedy podíváme, co ty elektronické cigarety vlastně jsou. Zjednodušeně se jedná o nový trend v kouření. Mnoho lidí se domnívá, že elektronické cigarety jsou odvykací pomůckou, ale není tomu tak. Tato forma kouření, vám umožní přísun nikotinu stejně jako klasické cigarety, ale navíc si ono množství budete i moci lépe regulovat. Jak již z názvu vyplývá, u elektronické cigarety nedochází k podpalu žádné její části, vše v ní funguje díky tekuté látce e-liquid [2], která tvoří náplň elektronické cigarety.

Výhody elektronických cigaret

Myslím si, že elektronická cigareta je vhodnější alternativou, pro každého, kdo se nikotinu prostě nechce nebo neumí vzdát. Ostatně, proč si ničit zdraví více než je nutné?

Pokud vás tématika elektronických cigaret zaujala a toužíte získat více informací, doporučuji vám navštívit stránky Emotion.cz [3], na tomto webu naleznete jednak obecné informace o tomto trendu, ale i zajímavé přehledy a porovnání, kolik byste mohli díky elektronickým cigaretám ušetřit. V neposlední řadě zde nechybí ani přehledy kvalitního zboží, díky kterému se vaše kouření stane opravdovým zážitkem.