Pečujte o krásu svých zubů a usmějte se naplno


Asklepion_bilezubyKrásný úsměv je důležitým doplňkem moderního člověka. Úsměv a hlavně zuby jsou naší vizitkou a neměli bychom na ně zapomínat. Pravidelná péče o zuby se vyplácí, avšak ne každý se může pyšnit dokonalým úsměvem. Nebojte se svěřit svůj chrup do péče odborníků, kteří vám navrhnou péči na míru.

Trápí vás zažloutlé nebo zčernalé zuby? Nežádoucí zbarvení zubů vzniká nejčastěji kouření nebo pravidelným pitím kávy nebo čaje. Zuby mohou svoji barvu měnit i po úrazu, kdy odumře zubní dřeň, či po neprofesionálním ošetření kořenových kanálků.

Bělení zubů

V dnešní době již lze tato zabarvení šetrně odstranit. Nutným prvním zákrokem je ale správná diagnostika původu zabarvení, provedená odborníkem, který vám doporučí správné a nejšetrnější ošetření. Nežádoucí zabarvení způsobené kazem nebo ošetřením korunky tmavou výplní vyžaduje zákrok pod lékařským dohledem, proto se do něj určitě nepouštějte sami doma.

Komplexní péči o ústní dutinu vám nabízí klinika Asklepion, ve které se díky nejmodernějším medicínským postupům a špičkovému vybavení nemusíte obávat o sklovinu. Navíc vám zde poradí, jak se o své zuby v budoucnu starat.

U mrtvých zbarvených zubů se aplikuje bělící preparát dovnitř zubu. Bělení zubů lze provést velice rychle a to během jedné návštěvy v ordinaci, ale také důkladněji během více návštěv postupnou výměnou bělící vložky zubu. Odstranění zbarvení je tímto způsobem u naprosté většiny zubů velice efektivní a výsledek je při následném kvalitním ošetření trvalý.

Efektivního bělení zubů lze za asistence oddělení stomatologie kliniky Asklepion dosáhnout jak během „ordinačního bělení“, tak i doma v rámci „domácího bělení“. Obě metody jsou velmi účinné a dodržením předepsaného postupu dosáhnete dokonale bílého úsměvu, který bude vaší ozdobou.

Domácí bělení vs. ordinační bělení

Domácí bělení pod dozorem odborníka je časově náročnější, ale můžete ho provádět v soukromí domova a účinek bělícího činidla je trvalejší. Díky bělícím nosičům, které vám na míru vyrobí v laboratoři, se ale můžete k „domácímu“ bělení kdykoliv vrátit.

Před druhou možností – ordinačním bělením se zuby profesionálně vyčistí a okraje dásní jsou ochráněny speciální hmotou. Procedura je velice rychlá, ale vzhledem ke krátkému působení bělení není účinek tak hluboký jako u „domácího bělení“. Optimální cestou je kombinace úvodního ordinačního bělení s navazujícím domácím bělením.

Podívejte se, jak bělení zubů probíhá

Chybí vám zub?

Chybějící zub vždy zkazí jinak opravdu krásný úsměv. Zubní implantáty jsou v takovém případě nejlepší cestou, jak mít zase dokonalý chrup, který bude vypadat naprosto věrohodně.

Chybějící zuby je možné nahradit zubním můstkem, kdy je nutné obrousit zdravé zuby nebo zubním implantátem, který nenaruší okolní zuby. Zubní implantát plní funkce původního zubu a zmizí i nepříjemný pocit cizího předmětu v ústech. Zubní implantáty jsou velice odolné a vydrží až desítky let.

Pokud i vy toužíte po krásně vybělených zubech, neváhejte a vyhledejte pomoc zkušených stomatologů z kliniky Asklepion. Pomohou vám s bělením zubů, celkovou dentální hygienou, ale i v případě nutnosti zubních implantátů.

Přidejte komentář