Posilovna nebo solárium během zimních měsíců neuškodí!


Prosinec, leden a únor. Měsíce, kdy je sluneční svit omezen na minimum, potenciál depresí se zvyšuje, často nám opravdu není úplně do zpěvu. Nejvyšší čas si trochu zlepšit náladu, zdraví rozhodně prospěje trochu pohybu, zvláště pokud trávíte obvykle celý den v kanceláři. A pokud žijete v Praze, máte takových možností víc než dost. Stačí překonat o víkendu přirozenou lidskou lenost a dopřát si alespoň hodinku v profesionálně vybaveném fitness centru.

Dáte si rotoped nebo běžecký pás?

Jakmile se jednou rozhodnete, už není cesty zpět. Fitness v Praze vám učaruje, je tu totiž přichystáno hned 400 metrů čtverečních se řadou špičkových strojů pro začátečníky i pokročilé. Možná se tu můžete potkat i s nějakou slavnou tváří a popovídat si s ní, užít si zajímavé odpoledne s hvězdou je přece pro mnoho lidí životní motivací.

Pokud cítíte, že potřebujete ruku profesionálního trenéra, není to žádný problém. Budou tu na vás už čekat, takže kdybyste chtěli využít jejich služeb nebo si domluvit nezávaznou konzultaci třeba kolem cvičebního plánu a jídelníčku, stačí je jen kontaktovat.

Solárium je zdravé nejen v zimě

Trochu se opálit, mít větší radost ze života nebo si jen odpočinout od každodenního shonu v práci. Jistě, právě kvůli tomu přeci vyrostlo solárium Praha. V zimních měsících se mnohým z nás nedostává vitamínu D3, což je způsobeno do značné míry třeba i nedostatkem slunečního záření. Větší porce stresu, slabší imunita a také horší nálada – to vše jde ruku v ruce, když nemáme v našem těle adekvátní porci vitamínů skupiny D.

 

Určitě je pak vhodné přírodě trochu napomoci a v zimním období využít služby solárního studia. Pro tělo to bude vzpruha, začnete se cítit lépe. A když navštívíte potom i zařízení, jako je kupříkladu posilovna na Praze 10, přečkáte sněhovou nadílku i pozdější typickou jarní únavu o mnoho snáz!

Přidejte komentář