Proč uleháme pod skalpel?


Lékařská věda prošla za posledních pár obrovskými změnami, díky kterým se dožíváme staršího věku, jsme schopni zachránit lidský život i tam, kde to dřív bylo marné a rovněž si můžeme zvětšit poprsí…

Jak bylo naznačeno na konci úvodu i plastická chirurgie prošla řadou změn, zatím co dříve pomáhala zohyzděným obětem požárů, zuřivých psů a nevím čeho ještě, dnes pod skalpel ulehají i zdraví a krásní lidé, prostě chtějí vypadat ještě lépe.

Kdybych měla jmenovat vše, co je schopná plastická chirurgie na vašem těle změnit, byl by tento článek opravdu dlouhý! Mezi nejčastější „zkrášlující“ operace však patří zvětšení/zmenšení prsou, Liposukce, Abdominoplastika a operace obličeje (nejčastěji nosu).

Důvodem proč se stále více žen uchyluje k podobným věcem, je nespokojenost s vlastním tělem, pochybnosti, nízké sebevědomí a nevyrovnanost. Klíčem na tyto problémy ale bohužel není nový nos, ani větší poprsí a tak se tento typ klientů vrací pod skalpel znovu a znovu. Za ony pochybnosti dle mého názoru mohou média, která na čím dál tím mladší lidi, kladou obrovský tlak ohledně toho, jak by měly vypadat.

Z tohoto důvodu mnoho lidí nahlíží na plastickou chirurgii skrz prsty, avšak ta není na vině, na vině jsou pouze klienti, kteří ji postupně berou roly pomoci a něčeho potřebného a dělají z ní pouhopouhý rozmar, kterým ale v žádném případě není.

Někteří lidé nahlížejí na plastickou chirurgii skrz prsty, jelikož se jí dožaduje řada lidí, kteří zákrok vůbec nepotřebují. Na druhou stranu plastická chirurgii denně pomáhá zkvalitnit lidské životy, pomáhá s tělesnými a duševními problémy a to ji nikdo neupře. Přesto nezapomínejme na staré pravdivé moudro, dvakrát měř a jednou řež! Proto než půjdete na plastickou operaci, opravdu zvažte, zda je to to, co potřebujete, a zda to opravdu vyřeší váš problém. Také plastický chirurg vám dokáže dobře poradit, zda je tato operace pro vás opravdu potřebná.

Přidejte komentář