Reiki – trend alternativní medicíny


V tomto článku se podíváme na zajímavou léčitelskou metodu Reiki, díky které můžete pomoci nejen sobě, ale i vašim blízkým.

Co je to reiky a odkud pochází?

Reiki je léčitelská metoda pocházející z východních zemí, konkrétně Japonska, jejímž zakladatelem je dr. Mikao Usui. Právě po něm se umění jmenuje Usui Reiki. Reiki říká, že existují energetická centra (čakry), jež protínají energetické dráhy (meridiány). Pokud jsou tyto čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, tak je člověk zdraví, bez obtíží. Jestliže se ovšem jakýmkoliv způsob meridiány naruší nebo jsou čakry nevyrovnané, může člověk trpět zdravotními problémy, a je třeba jeho tělo i duši uzdravit. S čakrami a meridiány souvisí lidská aura, která energetické proudění řídí.

 

Reiki vyléčí vaše tělo i duši

Existují tři různé stupně umění Reiki, do nichž vás umí zasvětit různé esoterické školy. Ať už pocházíte z kteréhokoliv koutu České republiky, Reiky se můžete naučit i vy! Je to jednoduché, a pomůže vám to ve vašem osobním a profesním životě. Nechte vaše nemoci a bolesti za sebou a vylečte i vaše přátele či rodinu – s jednoduchými kurzy Reiki.

 

Nejste na to sami

Ačkoli škol existuje spousta, doporučit lže obzvláště kurz Reiki z Prostějova – esoterickou školu www.shamballa-reiki.cz. I když ale nepocházíte z Prostějova, můžete zcela bez problému studovat z domova. Reiki je umění, pro nějž nepotřebujete jezdit na speciální místa, stačí váš domov, kde se cítíte příjemně. Pokud však chcete, můžete kdykoli přijet na osobní konzultace. Reiki je umění léčitelství – a léčitelé si pomáhají. Občas se každý student dostane do krize- bodu kdy už je toho na něj moc a on neví, jakou cestou se vydat. V takovém případě mohou být konzultace velmi cennou zkušeností, která vás vrátí tam, kde máte být a pomůže vám znovu najít cestu.

 

Nebojte se, Reiki se můžete naučit i vy.

Přidejte komentář