Zbavte se závislosti na nikotinu


Nikdy není pozdě čelit svým zlozvykům a závislostem. Pokud máte dostatečnou motivaci s tím seknout, v dnešní době existuje řada prostředků a nástrojů, které vám to usnadní.

Zapomeňte na nikotinové náplasti a žvýkačky. Za prvé musím zkonstatovat, že efektivita není zrovna nejlepší. Závislost je jednak věcí fyzickou, ale především i psychickou. Tím pádem, pokud přestáváte kouřit, vaše tělo možná touží po nikotinu a náplast ho uklidní, ale vaše mysl touží po cigaretovém vdechu! A další věc je, už jste chutnali nikotinové žvýkačky? Opravdu není o co stát, je to jako žvýkat hořkou pneumatiku!

Mnohem efektivnějším způsobem, jak s kouřením zatočit jsou elektronické cigarety. Elektronické cigarety nejsou sice vyvinuty za tímto účelem, tj. jsou vhodné i pro kuřáky, kteří s kouřením přestat nemíní, a nabízím množství výhod. Mezi největší výhody elektronických cigaret patří například to, že jsou z dlouhodobého hlediska levnější, jsou šetrnější k vašemu zdraví, stylovější a méně dráždí vaše okolí díky absenci zápachu!

Nic méně, můžete je použít i pro odvykání a je to velmi časté. Je to snadné, stačí postupně volit náplně do elektronické cigarety se stále nižším obsahem nikotinu, tím pádem budete vaši dávku snižovat, zároveň se samozřejmě můžete snažit omezit i častost. Navíc, aby vaše odvykání nebylo stereotypní, můžete zvolit i nějakou příchuť, abyste si i lépe odvykli na chuť tabáku.

Pokud se v této problematice příliš neorientuje a máte strach, abyste nezakoupili špatné nebo nekvalitní zboží, mohu vám například doporučit jeden kvalitní výrobek, je jím elektronický cigareta ego.  Koupí výrobků této značky rozhodně neprohloupíte, navíc i cena je velmi příznivá, pokud víte kam zajít. Například na internetových stránkách obchodu Nc.cz na vás čeká široká nabídka za super ceny!

Přidejte komentář