- Zinnia - http://zinnia.cz -

Zlepšování zraku přirozenými metodami – jak na to?

Stále více lidí mám problémy se svým zrakem. Stále častěji se vyskytují poškození očí, jako je krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus. A jak tyto problémy řešit?

Určitě pomohou pravidelné návštěvy očního lékaře i nošení správných brýlí. Na trhu se ale vyskytla poměrně nová možnost jako bojovat proti očním nemocem. Jedná se o kurzy pro zlepšení zraku.

Ale například Institut pro lepší zrak nabízí mnoho kurzů, které jsou různě zaměřeny a mají různou intenzitu. Jedná se o revoluční metodu zlepšování zraku.

Pro lidi s malými zrakovými vadami, popřípadě pro ty, kteří se aktivně zajímají o alternativní péči o zrak, ale sami žádnou vadu nemají, nabízí tento institut přednášky na téma zlepšení zraku, funkce očí,… Tyto přednášky bývají zdarma a trvají přibližně dvě hodiny.

Velmi podobné přednáškám jsou semináře. Rozdíl je v tom, že zde dostanete také výukové materiály o zlepšení zraku a lektor se vám věnuje s důrazem na větší individualitu než na přednášce. Seminář má totiž omezenou kapacitu a to 12 míst.

Dále si můžete zvolit několikatýdenní kurzy, kde se budete zabývat vadami zraku, jako je krátkozrakost, astigmatismus či dalekozrakost. Budete se věnovat různým praktickým cvičením pro zlepšení zraku [1], ale také tréninku vnímavosti. Jedná se o večerní kurzy, které probíhají v příjemném prostředí pražské čajovny.

Pokud chcete tyto několikatýdenní kurzy vměstnat do několika málo dní, můžete využít nabídky víkendového intenzivního kurzu. Tento kurz má stejnou náplň jako večerní kurzy, ale je mnohem intenzivnější a díky tomu, že trvá pouze jeden víkend, je vhodný i pro mimopražské klienty.

A proč si vybrat právě tyto kurzy zlepšení zraku [1]? Obrovskou výhodou je to, že lektoři kladou důraz na individualitu, k čemuž mají prostor díky malému počtu klientů v jedné přednáškové skupině. Kurzy jsou obvykle omezeny maximálním počtem účastníků – 12 osob.

Na těchto kurzech se dozvíte o moderních metodách alternativního léčení zraku, které jsou klientům představovány poutavou formou. Veškeré kurzy jsou vhodné také pro začátečníky, co se alternativního zlepšování zraku týče.

Kurz je přínosný takřka pro každého. Pro muže i ženy, mladé i staré, sportovce i businessmany. Je to univerzální a originální kurz, který potěší každého. Tak proč toho nevyužít? Co takhle darovat kurz jako dárek k Vánocům někomu ze svých blízkých?