Proměňte obyčejný výlet na Karlštejn v romantický zážitek


Plánujete výlet na Karlštejn, jeden z nejznámějších českých hradů? Bydlíte od tohoto hradu daleko a nechce se vám trávit dlouhé hodiny v autě, jen abyste si prohlédli hrad a jeho okolí a vydali se na zpáteční cestu? Chcete si výlet užít více, třeba jako romantický nebo relaxační? Nejezděte jen na 1 den, ale objednejte si také ubytování. Ideálně přímo pod hradem v hotelu Karlštejn.

Proč hotel Karlštejn?

Ubytování Karlštejn v romantickém hotelu Mlýn Karlštejn je určeno zejména pro páry, ale také se jedná o ideální prostory k pořádání firemních večírků. Celkem jek dispozici 21 pokojů a 49 lůžek. Hotel se nachází pod hradem u jezu řeky Berounky v malebném prostředí Českého krasu. Tipy na další zajímavá místa v této lokalitě najdete ZDE. Pokoje jsou zařízeny stylově a především maximálně komfortně. Všechny jsou nekuřácké, s Wi-Fi zdarma.

Domácí kuchyně

Restaurace Karlštejn je založena na domácích a čerstvých surovinách. Nejvíce vyhledávané jsou rybí speciality, ale restaurace si dělá i vlastní pečivo, pěstuje vlastní zeleninu a bylinky. Kuchyně je zdravá, čerstvá a chutná. Součástí hotelového areálu je také ostrov o rozloze 2 500 m2 s romantickým altánkem, grilem a párty stanem pro odpolední posezení. Hotel se o své klienty stará a připravuje pro ně tematické akce a balíčky. Některé balíčky jsou skutečně originální.

Balíčky hotelu Mlýn Karlštejn

  • Romantický balíček nabízí noc ve dvoulůžkovém pokoji, snídani formou bufetu nebo á la carte nebo servis snídaně do pokoje. Sklenku sektu na přivítanou, drobný dárek pro dámu, košíček s čerstvým ovocem na pokoji, večeři při svíčkách v restauraci nebo na terase.
  • Relaxační balíček nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s výběrem více druhů snídaně. Na pokoji nebude chybět košíček s ovocem, nápoj na přivítanou, ani láhev minerální vody. Součástí balíčku je i vstupenka do hotelového wellness centra, večeře pro 2 nebo láhev sektu zdarma. Možné doobjednat masáž.
  • 700. výročí narození Karla IV. oslavuje hotel Mlýn Karlštejn také balíčkem. Jeho součástí je na uvítanou sklenka vína z vinic, které zakládal sám český král a římský císař. Snídaně do pokoje, oběd v hotelové restauraci formou snězte, co můžete – Pečínka Karla IV., odvoz na hrad kočárem a vstup na unikátní výstavu „Karlštejnský poklad“ na hradě Karlštejn.

Štítky: , ,

Přidejte komentář