Kvalitní vířivky – jak je poznat?


Nezáleží na tom, zde hledáte domácí rodinné vířivé vany nebo komerční veřejný whirlpool či profesionální vířivky. Jedno máte určitě společné. Za svoje peníze chcete kvalitu, komfort, pohodlí a produkt, který vydrží.

Čím se liší kvalitní vířivky od těch obyčejných?

Abyste se rychle zorientovali v široké nabídce vířivek, může pro vás být vodítkem jejich cena.

U komerčních vířivek musíte navíc dbát na to, aby splňovaly zdravotní a další normy pro veřejné provozy a čistotu vody. Profesionální vířivky jsou vybavením i technologiemi odlišné od vířivek určených pro domácí použití.

Jestliže vás v dohledné době čeká výběr vířivky, dávejte pozor na tyto vlastnosti:

  • Reference a kvalita: najděte si informace o tom, z jakých materiálů je vířivka vyrobená a zda ji už někdo používá a jaké má zkušenosti.
  • Použití venku i za nízkých teplot: není nic hezčího, než ležet ve vířivce a pozorovat padající sníh; abyste si mohli takovou koupel užít, musí mít kvalitní vířivka dobrou izolaci.
  • Kvalitní zpracování: věnujte se konstrukci celé vířivky, spasování materiálů a způsobu, jakým je řešeno zapuštění trysek.
  • Akrylátová skořepina: zde výrobci šetří nejvíce, hledejte dokonale hladký povrch bez nerovností nebo drobných chyb.
  • Luxusní výbava: chcete-li si užívat kvalitní relaxaci, chtějte nadstandardní výbavu jako například bezdrátovou reprodukci hudby nebo dálkové ovládání vířivky.

Doma se rozmazlujte. Zasloužíte si to!

Nešetřete na sobě. Hledejte luxusní vířivky. Chtějte exkluzivní design a vyhněte se neznámým výrobcům.

Tradičně největší spolehlivost a kvalitu nabízí evropští producenti – například německá značka Riviera Pool vyrábí vířivky již od roku 1976. Každý jejich model vířivky vyrábí s tak typickou německou pečlivostí. Tady nemůžete sáhnout vedle.

Ale buďme konkrétní. Zástupcem luxusní vířivky může být Whirlpool Riviera Pool STRATO 2.0 – nádherný designový kousek s minimalistickými tvary, vybavený LED podsvícením a vyrobený z toho nejodolnějšího akrylu.

Díky originálnímu řešení krytu po jeho zaklopení nejenže dokonale izolujete vodu ve vířivce, ale navíc získáte prostor pro pohodlné lenošení, protože unese až dvě dospělé osoby.

Vířivky pro veřejné wellness

Pokud jste majitelem nebo provozovatelem hotelu, penzionu, aquaparku nebo fitness studia, pak jsou pro vás určeny profesionální vířivky:

 

  • Komerční vířivky s přepadovými žlábky
  • Akrylátové vířivky s integrovanými žlábky
  • Nerezové vířivky na zakázku přesně na míru, podle přání

 

Instalace vířivky je u kvalitního dodavatele samozřejmostí, a to jak u komerčního, tak u domácího wellness. Vyžadujte i jednoduše dostupný a rychlý servis vířivek, protože není nic horšího, než whirlpool který nefunguje a je plný zkažené vody.

Jak vybrat dodavatele vířivky?

Tu nejdůležitější otázku jsme si nechali na konec. Protože kvalitní vířivka není levná záležitost, vybírejte dodavatele pečlivě a s rozvahou. U komerčního wellness hledejte nejen profesionální vířivky, ale hledejte řešení, které bude vyhovovat všem normám.

 

Věnujte méně času katalogům a přesvědčte se na vlastní oči, jak vybraná luxusní vířivka vypadá a jak funguje. Navštivte například Showroom vířivek v Praze Uhříněvsi, které patří společnosti Wellness Vision.

Mají spoustu nápadů a ještě více zkušeností s instalací vířivek do malých i velkých wellness. Kontaktujte je pro nezávaznou nabídku třeba hned teď.

 

www.wellness-vision.cz

Komentáře k “Kvalitní vířivky – jak je poznat?”(celkem 2 )

Přidejte komentář