5 rad na výběr dámské podzimní bundy


Podzim klepe na dveře, proto není na místě výběr podzimní bundy odkládat. V tomto článku vám dáme pár praktických rad, jak na správný výběr a co neopomenout.

1. Nejen střih dělá divy!

Správné zvolený střih dodá dámské bundě šmrnc a může podtrhnout krásy vaší postavy, neméně důležitý je však správný výběr barvy. Podzim se pojí s krémovými až tmavými barvami, které se dají sladit s každým odstínem pleti a barvou vlasů. Pokud máte velmi světlou pleť a vlasy blond až hnědé, ideální barvou je prostá černá. Tmavší barvě pleti i vlasů zase sluší béžové světlejší odstíny, tyto kontrasty zkrátka vypadají dobře a nikdy jimi nic nezkazíte.

 

2. Příležitost?

Než začnete se samotným výběrem promyslete si, pro jaké příležitosti bundu budete využívat, a s jakými kusy oblečení či doplňky (kabelky) ji budete chtít sladit. Tato drobná filtrace hned z kraje vám velice pomůže s výběrem a orientací, pokud jde o dámské bundy.

 

3. Správná velikost

Možná se to jeví jako banalita, ale ruku na srdce, kolikrát jste si už koupily něco i přestože vám to úplně nesedělo, ale vy jste to prostě potřebovala? A kolikrát jste si za to pak v duchu vynadala? Proto nedělejte kompromisy pokud jde o velikost, správná velikost a střih podtrhnou vaši postavu a dodají bundě ještě větší šmrnc.

 

4. Sport vs. elegance

Kdosi kdysi začal ve společnosti šířit myšlenku, že sportovní (připusťme pěkně vypadající) móda může být módou elegantní. To je ale velký omyl, pokud hovoříme o sportovním oblečení jeho výhodou je především účelnost, avšak nosit jej denně jen abyste ukázali, že jste fit a sportujete je opravdu nevhodné. Proto si dobře rozmyslete, zda hledáte bundu, ve které budete slézat horské pahorky nebo bundu, ve které budete chodit do práce a na nákup.

 

5. Tik ťak

Léto se pomalu chýlí ke konci a z regálů postupně vymizí podzimní kolekce a nahradí ji ta zimní. Proto s nákupem dámské bundy neotálejte, mohlo by se totiž stát, že až se k výběru konečně odhodláte, bude už pozdě. Můžete navštívit například stránky GetFashion.cz, kde naleznete mnoho krásných dámských bund podzimní kolekce 2014, vytvořené dle posledních trendů. A co víc? Get Fashion je tou správnou volbou i pro ty z vás, kdo s nákupem otáleli, jejich nabídka ještě není definitivní a tak se můžete těšit i na další nové kousky!

Komentáře k “5 rad na výběr dámské podzimní bundy”(jeden komentář)

  • Marta:

    Já mám na podzim radši kabátky než bundy. Kabátky se mi zdají elegantnější a také v nich není zima 🙂 Jelikož už se pomalu ochlazuje, tak jsem si objednala z answear.cz jeden nový 🙂 Už se těším až ho vyzkouším 🙂

Přidejte komentář