Malešický háj: pro rodinu ráj


Bydlení v poklidné lokalitě v blízkosti lesa, přitom přímo v metropoli? To není sen, ale realita v podobě developerského projektu Malešický háj, který nabízí unikátní možnosti rodinného bydlení. Pět moderních bytových domů vyniká luxusním provedením a osobitostí, nadto splývají s nedalekým lesem. Další výhodou je, že stěhování je možné už v roce 2023!

Se všemi výhodami velkoměsta

Trávit dlouhé hodiny v autě při popojíždění v kolonách? Bydlet v blízkosti zeleně lze přímo v metropoli, unikátní projekt bydlení v Praze Malešicích je toho důkazem.

K tomu mohou obyvatelé nových bytových domů využívat veškerou pražskou infrastrukturu, požívat výhod služeb sociální a občanské vybavenosti, včetně škol, školek, lékařských středisek, sportovních klubů a zájmových center. Bezpochyby nejvýraznější výhodou pro rodiny s dětmi je pak perfektní dostupnost městskou veřejnou dopravou.

Nejvyšší standardy bydlení

Rezidenční projekt Malešický háj sestává z pěti bytových domů s celkovým počtem 107 jednotek od 1+kk po střešní penthousy s rozlohou 139 m² obytné plochy. Byty Praha 10 potěší především klienty toužící po luxusním a kvalitním bydlení s výbavou v nejvyšším standardu, byty jsou vybaveny okny s trojsklem, koupelna je obložena velkoformátovými dlaždicemi a vybavena keramikou značky Villeroy & Boch, podlaha je z dřevěné dýhy a nechybí předokenní žaluzie pro dokonalý uživatelský komfort.

Jednoduše dokonalá architektura

Developerský projekt Malešický háj vzniká pod taktovkou společnosti Metrostav Development a architektonické studio Loxia vytvořilo projekt, který slibuje minimalistickou architekturu s použitím přírodních materiálů a bytové jednotky s promyšlenými funkčními dispozicemi. Každý byt navíc disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou s výhledem na les či město. Ke každému bytu přináleží sklepní kóje a lze si dokoupit garážové stání v podzemním podlaží.

Štítky:

Přidejte komentář