Ohlídejte si základní pojištění


Není třeba ukvapeně podepisovat všechny smlouvy, co vám, kdo nabídne. Jaká jsou však základní pojištění, které by měl mít každý z nás?

Pojištění domácnosti je základ

Jste vlastníkem bytu nebo domu? Stavíte dům? Jste v nájmu? Pokud jste si alespoň při jedné z otázek odpověděli „ano“, měli byste si pojistit to nejzákladnější, co máte. V tomto případě není na co čekat, pojištění domácnosti a odpovědnosti si můžete sjednat během pár minut online. Stačí vám k tomu znát pouze m2 obytné plochy domácnosti či nemovitosti. Získáte nonstop asistenční službu a pojištění širokého spektra základních i katastrofických rizik již v základní ceně pojištění.

Občanská odpovědnost – co to je?

Pojistka na blbost – neboli pojištění proti blbosti – už víte, o čem je řeč? Oficiálně se jedná o pojištění občanské odpovědnosti a vztahuje se na vaši odpovědnost za škodu. Jaká je však výhoda u pojišťovny, kde můžete vše sjednat online? Nabízejí produkt, v jehož základní ceně máte pojištění nejen sebe, a to s celosvětovou platností, ale i všech členů vaší společné domácnosti, včetně dětí. Jedná se tedy o ochranu celé rodiny. Máte tak zajištěno pojistné plnění za škody na zdraví, majetku i za škody finanční, nečeká vás žádná spoluúčast na škodě.

Jak sjednat pojistku online?

Přejete si sjednat pojistku online z pohodlí vašeho domova či kanceláře? Není nic jednoduššího než se obrátit na spolehlivého partnera, který vás zároveň ochrání před podpojištěním a složitým oceňováním majetku v případě sjednání pojištění domova. Vše, co potřebujete znát, je obytná plocha v m2 pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Sjednat pojištění nebylo nikdy jednodušší! Není třeba vyplňovat sáhodlouhé tiskopisy na pobočce. Sjednejte si pojištění v teple svého domova.

 

A co vy? Máte pojištěn domov i jeho obyvatele?

Přidejte komentář