Pronájem v Praze? Bydlete ve svém v rámci projektu Byty u parku!


Žijete a pracujete v Praze, ale bydlíte stále v pronájmu, protože jste nenašli vhodný byt? Právě vám se nyní nabízí jedinečná šance vybrat si z katalogu 272 bytů nového developerského projektu v oblasti horního Žižkova. A není času nazbyt, prodej bytů a ateliérů byl již zahájen a stavět se začne v nejbližších týdnech. Máte tak unikátní možnost vybrat si byt podle svých snů a představ, v nabídce jsou malometrážní, ale i mezonetové, s balkonem nebo 2 předzahrádkami. Stačí si vybrat!

Výběr ze široké nabídky

Prohlížíte webové stránky s nabídkami nemovitostí, ale dnes a denně narážíte na ležáky, o které není zájem? Už proto byste měli zbystřit, protože prodej bytů na Praze 3 v rámci rezidenčního projektu Byty u parku byl již zahájen teprve před několika málo dny. Nabídka je tak neskutečně pestrá a rozmanitá, že svůj vysněný byt si najdou mladé páry, senioři, ale také rodiny s 2 nebo 3 dětmi.  V katalogu se nachází malometrážní byty 1+kk, které jsou o rozloze od 30 m² a hodí se pro jednotlivce, ale i větší pro páry nebo rodiny. Nejvíce bytů se nabízí o dispozičním řešení 2+kk nebo 3+kk, pro rodiny s dětmi jsou určené klasické nebo mezonetové 4+kk.

V souladu s přírodou

Rezidence Byty u parku je ojedinělým projektem sestávajícím z celkem 11 objektů o maximálně 6 nadzemních podlažích. Budovy díky tomu příjemně zapadají do okolní krajiny, současně volně navazují na park Židovské pece. Do zeleně můžete uniknout každý všední den, zároveň takřka všechny byty disponují balkonem nebo lodžií, obyvatelé nových bytů tak žijí v neustálém kontaktu s přírodou. Střešní byty jsou vybaveny terasou, ze které se naskýtají překrásné výhledy, naopak k bytům ve spodních patrech přináleží předzahrádky, k některým dokonce dvě z obou stran budovy.

Bydlet ve vlastním a v dobré čtvrti

Pro zájemce nabízí developer možnost financování koupě bytu pomocí zvýhodněného hypotečního úvěru, cestě k vlastnímu bydlení na pražském Žižkově tak již nic nestojí v cestě. A nebudete litovat! Žižkov totiž patří v posledních letech k nejdynamičtějším částem metropole a prochází slibným rozvojem infrastruktury a další výstavby v oblasti nákladového nádraží. Navíc je Žižkov nejen nejzelenější čtvrtí, ale také centrem kultury. Třetí městská část je totiž domovem mnoha divadel, klubů, koncertních sálů nebo kin, mimo jiné také ikonického kina Aero.

Přidejte komentář