Není hosteska jako hosteska


Připravujete firemní večírek, představení produktu či jakoukoliv jinou akci? Pak jistě chcete, aby byla perfektní, aby se na ní lidé dobře bavili a aby splnila účel. K tomu vám jednoznačně pomůžu jedna věc- schopný tým promotérů.

Pokud toužíte dosáhnout opravdu profesionálního výsledku a přitom nepřijít o nervy, využijte pomoci profesionálů, kteří mají v tomto oboru bohaté znalosti a především zkušenosti.  Nezáleží na tom, zda pořádáte firemní večírek, předváděcí akcí, galavečer či cokoliv jiného. Pokud naleznete schopné hostesky a promotéry budou perlou vaší akce.

Jednou z možností, jak takový tým sestavit/najít je inzerovat na internetu, s titulkem Hostesky Praha se vám určitě ozvou stovky lidí. Ovšem na vás pak bude, abyste dlouhé hodiny odděloval/a zrna od plev. Výběrové řízení tedy budou nekonečná a následné zasvěcení do akce a „školení“ jakbysmet. Toto řešení je opravu velmi neefektivní, nejenže se vám budou ozývat nekvalifikování nezodpovědní amatéři, kteří mohou ohrozit hladký průběh vaší akce, ale ještě ke všemu to pro vás bude časově náročné.

Nehledejte jednotlivé hostesky, agentura je mnohem lepším řešením! Stačí jim totiž načrtnout, o jakou akci půjde, a co se od hostesek očekává a o zbytek už se postarají oni. Pravdou ale je, že není agentura jako agentura. Vřele Vám ale můžeme doporučit fresh production, jejich internetové stránky naleznete zde: www.freshproduction.cz

Proč právě oni?

  • Mají s pořádáním akcí bohaté zkušenosti
  • Sledují trendy v oboru a připravují originální svěží akce
  • Postarají se téměř o vše s akcí spojeným
  • Jejich hostesky /promotéři jsou usměvavý, komunikativní, upravení sympatičtí lidé
  • O jejich vzhled se starají vizážisti a stylisti, které včetně oděvů zajišťuje tato agentura

Přidejte komentář