Neplaťte za plyn zbytečně vysoké sumy


Ceny plynu šly rapidně nahoru a vzhledem k finanční krizi se vyplatí šetřit na všem. A právě plynu se dá velmi dobře šetřit, protože ceny plynu se liší dodavatel od dodavatele.

Zemní plyn je něco, co je ve většině domácností naprosto nepostradatelný. Lidé ho využívají na ohřev vody, k topení, při vaření. Toto vše může navýšit vaši spotřebu zemního plynu a proč platit zbytečně více peněz než je nutné? Stačí si zjistit, který dodavatel plynu ve vašem regionu je výhodnější než váš stávající a můžete začít šetřit peníze ihned bez zbytečných starostí navíc. A to se, obzvlášť v dnešní době, kdy se hodí každý koruna, vyplatí.

Díky snadnému srovnání nabídek si můžete udělat přehled o tom, zda po vás váš dodavatel plynu nechce zbytečně mnoho peněz, a pokud zjistíte, že ano, není nic jednoduššího než dodavatele plynu změnit. Na stránce o cenách plynu si můžete snadno udělat obrázek o možných úsporách ve vaší domácnosti.

Srovnání cen plynu je jednoduché. Stačí vyplnit stručné informace o vaší domácnosti – jaká je vaše spotřeba plynu, v jakém bydlíte regionu, kdo je váš dodavatel, kliknout na „spočítat cenu plynu“ a ihned zjistíte, jaký dodavatel plynu pro vás bude výhodnější.

Pokud zjistíte, že můžete na plynu ušetřit, není nic jednoduššího než uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem plynu a ten již změnu dodavatele vyřeší za vás. Podá výpověď vašemu stávajícímu dodavateli plynu a po uplynutí tříměsíční výpovědní lhůty vám začnou chodit faktury od nového dodavatele podle nových, výhodnějších podmínek.

Štítky: , , ,

Přidejte komentář