Dětské hřiště na zahradu


Uvažujete o dětském hřišti na zahradu? My jsme tak také rozhodli, podělíme se s vámi o naše zkušenosti.

Proč dětské hřiště na zahradě?

Pro děti není nic lepšího než dostatek zdravého pohybu na čerstvém vzduchu. Pokud máte velkou zahradu, není nic lepšího, než tam dětem vybudovat dětská hřiště. Provizorně však vázat pneumatiku na větev stromu není vůbec estetické a ani bezpečné. Přeci jen bezpečí dětí je na prvním místě, proto je lepší tento úkol vložit do rukou odborníků, tak jako jsme to udělali nedávno my.

 

Velmi důležité je zvolit správnou firmu

O dětských hřištích jsme toho mnoho nevěděli, avšak od známého jsme dostali tip na Flora Servis. Navštívili jsme jejich stránky a hned nás zaujali hřiště typu Tropic, protože na zahradě máme bazén a typově by tam skvěle zapadla. Tak jsme je kontaktovali a začali pracovat na realizaci, komunikaci s nimi byla velmi příjemná a jejich dětská hřiště na zahradu skýtají opravdu mnoho možností a variací, vše si můžete zorganizovat, jak chcete. Vše proběhlo dle domluvených podmínek a jejich jednání bylo opravdu profesionální, takže tuto firmu můžeme jedině doporučit.

 

Jaký byl výsledek?

Když jsme hřiště viděli poprvé, byli jsme z toho opravdu trochu v šoku, vypadalo skvěle. Mnoho lépe a nápaditěji než ve veřejných parcích. Bylo barevné, veselé a pro děti bezpečné. Byli jsme z něho opravdu nadšení a ještě více naše děti, které tam už strávili bezpočet hodin a vodí si tam své kamarády ze školy.

 

Dětského hřiště na naší zahradě rozhodně nelitujeme!

Je to už nějaký ten pátek, co děti poprvé uviděli jejich nové houpačky na zahradu a od té doby je baví stále stejně. Denně tam tráví i hodiny se svými příteli, což je skvělé. Domnívám se, že je mnohem lepší, že máme v dnešní době děti kdykoli na očích (jsou doma a nic jim nehrozí), ale zároveň jim můžeme dopřát volnost a nesedět na lavičce metr od nich. I jejich kamarádi k nám chodí moc rádi, a když se z ničeho nic udělá ošklivé počasí, jednoduše si jdou na chvíli hrát dovnitř. Je skvělé, že tráví tolik času venku pohybem, a že si mohou hrát a prolézat hřiště kdykoli si vzpomenout. Dětské hřiště doporučujeme všem!

Přidejte komentář